1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


ЗНИЩЕННЯ ПАУКіВ

БОРОТЬБА З ПАВУКАМИ

борьба с пауками, уничтожение пауков

Далеко не всі павуки живуть в природних умовах. Досить часто їх можна зустріти в людській оселі. Природно, такі явища стають серйозною проблемою для багатьох людей, і це не дивно. Коли в квартирі живуть павуки, про безпеку і, тим більше, комфорті, не може бути і речі. Для рішення таких проблем розроблені спеціальні методи, що дозволяють запобігти потраплянню цих комах в житлове приміщення. Якщо шкідник вже пробрався в будинок, використовуються більш радикальні заходи, спрямовані на повне знищення павуків. Зверніться до нас, і вже через кілька днів ви зможете забути про цю проблему. Наші фахівці допоможуть вам вивести павуків з 100% -ою гарантією. Ми надаємо послуги по боротьбі з шкідниками вже кілька років, і за цей час навчилися виконувати свою роботу максимально ефективно.

Як захистити будинок від павуків?

В першу чергу, боротьба з павуками - повний захист житла від можливості проникнення комах всередину. Якщо зробити це завчасно, ситуація ніколи не погіршиться, і крайні заходи не будуть потрібні. Профілактика набагато простіше і комфортніше, ніж повна дезінсекція. Щоб захистити себе від павуків, зверніться в компанію Ліквідатор, і до вас приїде бригада фахівців. Наші співробітники оглянуть приміщення, проконсультують вас з питання вибору методу боротьби з комахами. Для проникнення в будинок павуків може бути досить кількох щілин в дверях або віконних отворах. Наші фахівці пройдуть по всіх кутках і ліквідують наявні прогалини.

Народний метод боротьби з павуками

Процедура полягає в наступному: по кутах кімнат викладаються розколоті каштани. Передбачається, що запах вмісту цих плодів відлякує павуків. Протягом десятиліть люди помічають, що в кутку, де лежить каштан, павуки ніколи не селяться. Бажаний результат можуть забезпечити тільки свіжі каштани. Такий спосіб часто використовується в народі, однак, офіційного підтвердження його ефективності, на жаль, немає.

Як вивести павуків?

борьба с пауками, уничтожение пауков

Існує кілька способів знищення павуків. Перший - самостійна боротьба. Ви можете озброїтися пилосос і зробити повний обхід по всьому будинку. Успіх такої процедури буде залежати від того, наскільки ретельно обробляються поверхні (стіни, підлога, стеля, вікна, кути і так далі). Як правило, павуки плетуть павутини в кутах кімнат і живуть на них. Цим ділянкам потрібно приділити особливу увагу. Звичайно, гарантії повного позбавлення від павуків при використанні такого методу не буде.

Для підвищення ефективності можна обробити приміщення спеціальним аерозолем, однак, це може бути небезпечно для здоров'я домочадців. Щоб позбавити свою сім'ю від ризику і домогтися бажаного результату, краще викликати бригаду фахівців. Наші співробітники мають спеціальне сертифіковане обладнання та ефективні хімічні речовини для знищення павуків. Ми уважно оглянемо ваше житло, визначимо ступінь поширення шкідників по приміщеннях і визначимо оптимальний план боротьби з павуками. При цьому між компанією і замовником буде укладено відповідний договір, до якого увійдуть всі етапи.

Проаналізувавши методи, описані вище, кожен зможе зробити свій вибір. Якщо ви хочете вирішити проблему швидко і ефективно, зв'яжіться з нашими співробітниками по телефону або через Інтернет. Ми запропонуємо вам пораду з основних питань і направимо до вас бригаду фахівців. Дезінсекція в Харкові, Дніпропетровську та Дніпродзержинську проводиться цілодобово, тому вирішення проблеми буде максимально оперативним.


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

  • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
  • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
  • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ОС
  • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
  • БОРОТЬБА З МИШАМИ
  • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
  • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше