1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


ЗНИЩЕННЯ слимаків

надійне ЗНИЩЕННЯ слимаків

Слимаки - одні з тих шкідників, які люблять обґрунтовуватися на городах дачників. Плодові дерева і городні рослини піддають процедурі мульчування (земля посипається особливим складом, який підвищує родючість і виконує захисну функцію), і саме це приваблює слимаків.

выведение слизней

Вся справа в тому, що оптимальним середовищем проживання для цих шкідників є волога і тінь, і саме такі умови слимаки знаходять в затишних куточках городніх ділянок. Слимак не переносить сонячне світло, оскільки у нього немає панцира. Через це такі шкідники часто атакують рослини овочевих культур.

Вихід з цієї ситуації один. Вам потрібно лише звернутися до фахівців і замовити знищення слимаків. Для виконання таких завдань наша компанія використовує сертифіковане обладнання і найкращі хімічні препарати. Ми із задоволенням надамо вам пораду з приводу всього, чого стосується боротьба зі слимаками. Перш, ніж приступити до співпраці, фахівці нашої компанії нададуть всі необхідні документи. Крім того, буде сформований і підписаний відповідний договір. Надійне знищення слимаків в Харкові, Дніпропетровську, Дніпродзержинську та областях - наша спеціалізація, і в цій справі ми досягли справжнього професіоналізму! Довіртеся нам, і ваш город, про який ви ретельно дбаєте, буде в безпеці.

Народний метод

Існує спосіб вивести слимаків, і при цьому уберегти город від впливу хімічних препаратів. Для цього використовуються продукти харчування і харчові відходи. Крім того, прихильники старих методів посипають міжряддя сіллю або гірчицею, що відлякує слимаків. Слизова оболонка шкідника чутлива до речовин, що містяться в гірчиці і солі, тому така посипання може стати надійною перешкодою.

Хімічний підхід до знищення слимаків

Високу ефективність в боротьбі зі слимаками показують методи передбачають використання хімічних препаратів. Фахівці компанії Ліквідатор рекомендують використовувати гранульовані речовини. Хімічні «ліки» посипається по міжряддях, що перешкоджає поширенню шкідників.

Така процедура допомагає повністю вивести слимаків в максимально стислі терміни. Для закріплення результату землю треба посипати регулярно, з інтервалом в 3 - 4 тижні. При цьому не варто забувати про те, що використовуваний препарат містить метальдегід, який небезпечний для здоров'я тварин і людей. Перед вживанням в їжу овочі та фрукти, вирощені на городі, потрібно ретельно мити під проточною водою.

На перший погляд може здатися, що для проведення такої процедури не обов'язково бути кваліфікованим фахівцем. Але тільки спеціально підготовлений співробітник знає, як поводитися з хімічними препаратами, і забезпечити безпеку людини. Компанія Ліквідатор має все необхідне: технічними засобами, що відповідають хімічними речовинами та спеціальними знаннями. Якщо на вашому городі завелися слимаки - просто зв'яжіться з нами. Всі клопоти ми візьмемо на себе.

Наші фахівці вміють використовувати хімічні препарати з максимальним ефектом. Ми зробимо так, щоб при повному знищенні слимаків вплив на грунт було мінімальним. Для боротьби з цим шкідником можуть використовуватися різні речовини - аміачна селітра, гашене вапно або суперфосфат. Вибір препарату обмовляється із замовником.

Відомий і альтернативний метод боротьби зі слимаками, який полягає в наступному: рослини обприскують слабким розчином нашатирю. Щоб отримати такий препарат, потрібно додати у воду нашатирний спирт з розрахунком 2 ст. ложки на 1 літр. Проводити обприскування потрібно перед настанням ночі. Варто зазначити, що описаний метод є малоефективним і короткостроковим. Процедуру потрібно повторювати досить часто. Набагато зручніше викликати бригаду фахівців з боротьби з шкідниками. Просто зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом, і допомога прибуде в будь-який зручний для вас час.


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

  • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
  • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
  • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ОС
  • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
  • БОРОТЬБА З МИШАМИ
  • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
  • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше