Знищення тарганів - Дніпро

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення тарганів у Дніпрі


З першого разу витравимо усіх вусатих паразитів з вашого об'єкта в Дніпрі

Таргани — шкідливі комахи і ніхто не застрахований від їх появи у квартирі. Вони проникають в житло з вентиляційних шахт, каналізаційних стояків, підвалів та інших місць підвищеної антисанітарії.

Проживати поруч з паразитами небезпечно для людини, так як вони переносять патогенні мікроорганізми, які потенційно можуть стати джерелом складних захворювань. Щоб не ризикувати своїм комфортом і здоров'ям, слід почати боротьбу з комахами при першій їх появі. 

Звертайтеся за професійними послугами по проведенню дезінсекції та дезодорації в Дніпрі, не чекаючи масштабування проблеми.

Чому потрібно звернутися до нас в Дніпрі?

При виявленні тарганів багато хто намагається зайнятися їх знищенням самостійно, але практично завжди така затія загрожує великими негативними наслідками. І ось чому:

 • у комах виробляється стійкий імунітет до багатьох магазинних препаратів для обробки житла. Тому, використовуючи їх, можна підвищити захисні властивості паразитів, тим самим ускладнивши роботу фахівцям;

 • майже всі народні методи обробки можуть завдати шкоди дітям і хатнім вихованцям.

Тому довіряти знищення шкідників потрібно професіоналам. Фахівці компанії «Ліквідатор» напевно знають, що таке ефективна боротьба з тарганами — вони виконали безліч обробок і вивчили звички комах.

Для проведення дезінсекції фахівці використовують сучасне обладнання і препарати, які дозволяють позбутися від шкідників вже після першої процедури. В арсеналі професіоналів генератори холодного туману VectorFog С150 і гарячого – IGEBA TF 35. Для обробки приміщень застосовуються інсектициди вдосконаленого складу, які абсолютно нешкідливі для мешканців квартири.

Звертаючись до нас за послугами із знищення паразитів у Дніпрі, кожен клієнт може розраховувати на:

 • оперативність обробки житла — процедура займає не більш 15 хвилин;

 • цілодобовий сервіс та професійні консультації;

 • повну анонімність;

 • надання документів про проведення дезінсекції та дезодорації;

 • відкритість послуг — ви будете проінформовані про те, які кошти планується використовувати в ході обробки житла.

Ми швидко реагуємо на звернення, тому вам не доведеться довго миритися з перебуванням тарганів у власній квартирі.

Передові методи знищення тарганів у Дніпрі

Знищення в оселі комах може виконуватися одним із трьох перевірених методів:

 • газовий аерозольний. Дрібнодисперсне розпилення хімічних речовин. В ході обробки приміщень інсектициди осідають на поверхні у вигляді туману;

 • гелева обробка. Для знищення шкідників всі приховані зони ураження покриваються гель-пастою;

 • комбінований. Головні місця зараження обприскуються хімічними речовинами, а важкодоступні поверхні покриваються гель-пастою.

Препарати діють протягом 21 дня після виконання робіт. Але вони не роблять ніякого впливу на людей, тож домочадці можуть не змінювати свій спосіб життя.

Вартість обробки від тарганів у Дніпрі

Наша компанія гарантує високу якість послуг за розумними цінами. Вартість робіт в Дніпрі залежить від площі приміщень і використовуваного методу боротьби з комахами. При замовленні обробки декількох об'єктів надається знижка на послуги 17%.

Ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні процедури. Фахівці компанії забезпечують повне позбавлення від тарганів, але не можуть попередити їх появу через кілька тижнів або місяців. 

Всім клієнтам пропонується платна гарантія в розмірі 50% від вартості першої процедури знищення шкідників, але це аж ніяк не спосіб заробити додатковий прибуток. В наших інтересах максимально якісно надати послуги вже з першого разу, тим самим підтвердивши репутацію професіоналів, визнаних у всій Україні.

Звертайтеся в «Ліквідатор» при першому ж виявленні паразитів. Не відкладайте вирішення проблеми, щоб не погіршити ситуацію. Щоб замовити професійну дезінсекцію і дезодорування, просто залиште заявку, ми оперативно зв'яжемося з вами і обговоримо всі організаційні питання.

Переваги:

 • Сувора анонімність.
 • Безкоштовні консультації.
 • Цілодобовий і зразковий сервіс.
 • Надання всіх необхідних документів.
 • Максимальна відкритість в процесі обробки (ви будете бачити, з яким препаратом працює дезінфектор).

Вартість обробки від тарганів:

Приміщення

Газо-аерозольна обробка

Комбінований метод

Гуртожиток: 1 кімната: 600 грн 600 грн
Гуртожиток: 2 кімнати: 900 грн 900 грн
1-кімнатна квартира: 700 грн 700 грн
2-кімнатна квартира: 750 грн 750 грн
3-кімнатна квартира:  800 грн 800 грн
4-кімнатна квартира: 850 грн 850 грн
Будинок: від 60 м2 до 150 м2: від 1000 грн  від 1000 грн


За умови обробки відразу декількох квартир, які заражені тарганам:

знижка 17%. 

Чому ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні обробки через кілька місяців?

Дезінсекція (боротьба з тарганами)  - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення тарганів, а не попередження їх повторного появи. А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Деякі думають, що надання платної гарантії - це спосіб заробити на клієнтах, на протязі всього року після обробки. Це не так. Оплата 50% від вартості першої обробки, по суті, є собівартістю робіт, а значить компанія зазнає тимчасові і репутаційні втрати. Тому в інтересах нашої компанії, щоб проблема шкідників не виникало повторно (з першого разу надати послугу якісно), проте, багато залежить від самих клієнтів - якщо в домі панує антисанітарія і безлад, якщо клієнт не виконує рекомендації дезинфектора, то це загрожує постійною появою клопів незважаючи на будь-які обробки. Чистота в домі - запорука здоров'я, слід пам'ятати про це просте правило.

Ми зробимо це в комфортних для вас умовах, про що свідчать відгуки клієнтів:

«Боролися з тарганами в кафе. Це приносило незручності через неприємного запаху і втрату грошей (доводилося зупиняти роботу). Вірилося насилу, що можна без запаху і закриття кафе позбутися тарганів. У експертів компанії «Ліквідатор» це вийшло ».

 Що робити далі? 


Важливо починати обробку якомога швидше. В ідеалі - як тільки ви виявили сліди життєдіяльності цих паразитів. Адже, наприклад, навіть найменший контакт тарганів з їжею робить її непридатною для людини.

Просто залиште заявку. Ми передзвонимо протягом декількох хвилин і обговоримо зручний для вас час проведення обробки.

Не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок