Знищення тарганів - Харків

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення тарганів у Харкові


З першого разу витравимо всіх вусатих паразитів з вашого об'єкта в Харкові

Поява тарганів у квартирі — часте явище, тому що ці паразити тяжіють до людських осель. Вони знаходять тут тепле укриття, де можна харчуватися, розмножуватися і ховатися. Таке сусідство аж ніяк не безпечно для мешканців — комахи не тільки залишають після себе неприємні сліди життєдіяльності, але і переносять патогенні мікроорганізми.

Таргани можуть бути збудниками ряду важких хвороб: туберкульозу, сальмонельозу, черевного тифу, дифтерії. Переміщаючись по квартирі, вони залишають бактерії та інфекції на їжі, речей та меблів.

Виявити шкідників непросто, так як вони живуть в затишних місцях. Але якщо помітили присутність паразитів, негайно прийміть заходи по їх знищенню.

Чому потрібно звернутися до нас в Харкові?

Багато хто намагається знищити тарганів за допомогою народних та магазинних засобів. Але така боротьба може бути небезпечна, та привести до ще більш серйозних проблем, так як:

 • народні засоби не завжди безпечні для дітей і тварин;

 • магазинні препарати можуть викликати алергію у домочадців;

 • у шкідників високий імунітет до багатьох засобів для хімічної обробки.

Самостійне знищення комах рідко дає позитивний результат, тому краще не витрачати свій час і звернутися до фахівців «Ліквідатора» в Харкові. Ми надаємо професійні послуги по проведенню дезінсекції та дезодорації і гарантуємо повне зничтоження паразитів.

Обробка приміщень виконується за допомогою сучасного обладнання — генератора гарячого туману IGEBA TF 35 і холодного VectorFog С150. Ми використовуємо хімічні препарати вдосконаленої формули — вони забезпечують знищення всіх тарганів, але абсолютно нешкідливі для людини і домашніх вихованців.

Замовляючи у нашій компанії проведення дезінсекції та дезодорації, кожен клієнт в Харкові може розраховувати на:

 • гарантовану ефективність обробки приміщень;

 • безкоштовні консультації експертів;

 • анонімність і документальну звітність про надані послуги.

Фахівці надають послуги з обробки приміщень в цілодобовому режимі. Ми максимально оперативно реагуємо на звернення і виконуємо знищення шкідників якомога скоріше.

Передові методи знищення тарганів у Харкові

Боротьба з паразитами в Харкові може проводитися трьома методами:

 • газова обробка — інсектициди розпорошуються за допомогою генератора і у вигляді туману повільно осідають на оброблюваних поверхнях;

 • гелевий — виконується обробка місць ураження спеціальної гель-пастою;

 • комбінований — відкриті поверхні обприскуються, а приховані місця обробляються  гель-пастою.

Перед обробкою мешканцям потрібно заховати всі особисті речі, предмети гігієни та продукти харчування в пакети. По завершенню процедури препарати продовжують діяти 21 день, але це жодним чином не позначається на образі життя домочадців.

Вартість обробки від тарганів у Харкові

Ще одна перевага нашої компанії — доступні ціни на дезінсекцію та дезодорування. Ми пропонуємо професійну обробку приміщень з гарантованим результатом за розумною ціною. А якщо ви вирішите замовити послуги відразу для декількох квартир, вас чекає знижка в 17%.

Боротьба з тарганами — це санітарна послуга, тому ми не надаємо безкоштовну гарантію на повторні процедури. «Ліквідатор» пропонує клієнтам платну гарантію на повторні послуги в розмірі 50% від ціни першої обробки. Така ціна є собівартістю виконуваних робіт, тому в разі повторного звернення компанія несе репутаційні втрати. Так що ми зацікавлені з першого разу виконати 100% знищення шкідників, щоб у вас не було приводу звернутися до нас знову.

Але ми не можемо застрахувати вас від повторної появи тарганів. Навіть якщо ви буде дотримуватися рекомендацій фахівців, комахи можуть прийти до вас від сусідів, з під'їзду, підвалів та інших місць.

Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся за послугами дезінфекторів в Харкові, тим безпечніше і комфортніше для вас. Тому вже перше виявлення слідів тарганів у приміщеннях — привід скористатися професійними послугами по боротьбі з паразитами. Наша компанія успішно веде діяльність по Україні, так що ви цілком можете довірити нам своє житло.

Переваги:

 • Сувора анонімність.
 • Безкоштовні консультації.
 • Цілодобовий і зразковий сервіс.
 • Надання всіх необхідних документів.
 • Максимальна відкритість в процесі обробки (ви будете бачити, з яким препаратом працює дезінфектор).

Вартість обробки від тарганів:

Приміщення

Газо-аерозольна обробка

Комбінований метод

Гуртожиток: 1 кімната: 600 грн 600 грн
Гуртожиток: 2 кімнати: 900 грн 900 грн
1-кімнатна квартира: 700 грн 700 грн
2-кімнатна квартира: 750 грн 750 грн
3-кімнатна квартира:  800 грн 800 грн
4-кімнатна квартира: 850 грн 850 грн
Будинок: від 60 м2 до 150 м2: від 1000 грн  від 1000 грн


За умови обробки відразу декількох квартир, які заражені тарганам:

знижка 17%. 

Чому ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні обробки через кілька місяців?

Дезінсекція (боротьба з тарганами)  - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення тарганів, а не попередження їх повторного появи. А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Деякі думають, що надання платної гарантії - це спосіб заробити на клієнтах, на протязі всього року після обробки. Це не так. Оплата 50% від вартості першої обробки, по суті, є собівартістю робіт, а значить компанія зазнає тимчасові і репутаційні втрати. Тому в інтересах нашої компанії, щоб проблема шкідників не виникало повторно (з першого разу надати послугу якісно), проте, багато залежить від самих клієнтів - якщо в домі панує антисанітарія і безлад, якщо клієнт не виконує рекомендації дезинфектора, то це загрожує постійною появою клопів незважаючи на будь-які обробки. Чистота в домі - запорука здоров'я, слід пам'ятати про це просте правило.

Ми зробимо це в комфортних для вас умовах, про що свідчать відгуки клієнтів:

«Боролися з тарганами в кафе. Це приносило незручності через неприємного запаху і втрату грошей (доводилося зупиняти роботу). Вірилося насилу, що можна без запаху і закриття кафе позбутися тарганів. У експертів компанії «Ліквідатор» це вийшло ».

 Що робити далі? 


Важливо починати обробку якомога швидше. В ідеалі - як тільки ви виявили сліди життєдіяльності цих паразитів. Адже, наприклад, навіть найменший контакт тарганів з їжею робить її непридатною для людини.

Просто залиште заявку. Ми передзвонимо протягом декількох хвилин і обговоримо зручний для вас час проведення обробки.

Не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок