Меню

Знищення тарганів у квартирі / будинку - Київ

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення тарганів у Києві


Таргани — огидні паразити, які обожнюють селитися в оселі людини. Вони проникають у квартири з вентиляційних проходів, каналізаційних труб, підвалів та сусідніх приміщень з підвищеною антисанітарією.

Паразити не тільки залишають неприємний запах і екскременти, але і переносять на собі збудників багатьох захворювань. Таргани потенційно можуть бути переносниками тифу, сальмонельозу та туберкульозу.

Одного разу виявивши їх у своїй оселі, не варто ігнорувати проблему, адже шкідники швидко розмножуються. Краще якомога швидше замовте послуги зі знищення паразитів у Києві.

Чому потрібно звернутися до нас у Києві? 

Помітивши у квартирі тарганів, багато хто намагається боротися з ними традиційними народними чи магазинними засобами. Але це мало коли ефективно. А іноді й небезпечно. 

По-перше, народні засоби боротьби з паразитами можуть завдати шкоди дітям і хатнім тваринам. По-друге, у комах спостерігається стійкий імунітет до багатьох магазинних хімічних препаратів, тому обробка житла може дати нульовий результат.

Успішне знищення паразитів неможливо без професійної допомоги. Тому, якщо ви бажаєте гарантовано позбутися від шкідників, вам потрібні послуги досвідчених фахівців. І наша компанія завжди готова вам їх надати в Києві.

Наші переваги:

       застосування інноваційних генераторів холодного і гарячого туману для знищення комах по всій площі житла — VectorFog С150 і IGEBA TF 35, відповідно;

       використання безпечних для мешканців хімічних препаратів. У нашому арсеналі інсектициди покращеної формули;

       комплексні послуги — в нас можете замовити не тільки проведення дезінсекції, але і дезодорування. Професійна обробка приміщень гарантує позбавлення від комах, і від їх запахів;

       якісний сервіс — ми пропонуємо цілодобові послуги, безкоштовні консультації та абсолютну анонімність;

       оперативність обробки — знищення шкідників займає близько 15 хвилин.

Фахівці нашої компанії провели сотні ефективних обробок по всій Україні, тому можете не сумніватися в їх професіоналізмі.

Передові методи знищення тарганів у Києві

Ми практикуємо три методи обробки приміщень:

   обробка газом — розпилення інсектицидів, які в дрібнодисперсному стані у вигляді туману щільно покривають всі поверхні;

   гелевий — обробка важкодоступних місць спеціальної гель-пастою;

   комбінований — обприскування відкритих ділянок і покриття важкодоступних зон пастою.

Перед дезінсекцією та дезодорацією мешканцям потрібно підготувати житло — заховати продукти, особисті речі і предмети гігієни в пакети. Після завершення обробки хімічні препарати продовжують діяти протягом 21 дня. Але завдяки тому, що вони абсолютно нешкідливі для людини і домашніх вихованців, мешканці не будуть відчувати ніякого дискомфорту.

Вартість обробки від тарганів в Києві:

Приміщення

Газо-аерозольна обробка

Комбінований метод

Гуртожиток: 1 кімната: 700 грн 700 грн
Гуртожиток: 2 кімнати:  1100 грн 1100 грн
1-кімнатна квартира: 800 грн 800 грн
2-кімнатна квартира: 850 грн 850 грн
3-кімнатна квартира: 900 грн 900 грн
4-кімнатна квартира: 950 грн 950 грн
Будинок: від 60 м2 до 150 м2: від 1300 грн від 1300 грн

Звертаючись до нас, кожен клієнт може бути впевнений: фахівці забезпечують повне знищення шкідників за розумною ціною. Вартість послуг буде залежати від методу обробки і площі житла.


 При замовленні дезінсекції та дезодорації в декількох квартирах ви отримаєте 

знижку 17%. 

Боротьба з тарганами відноситься до категорії санітарних послуг, тому «Ліквідатор» не надає на неї безкоштовну гарантію. 

Дезінсекція (боротьба з тарганами)  - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення тарганів, а не попередження їх повторного появи. А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Спеціалісти несуть відповідальність за знищення комах, але не можуть попередити їх появу в оброблених приміщеннях через кілька місяців. Шкідники можуть повернутися через антисанітарію в квартирі або прийти від сусідів — від цього не застрахований ніхто.

Якщо вам пропонують безкоштовну гарантію на повторні послуги по боротьбі з паразитами, будьте обережні. Це можуть бути шахраї, які в разі вашого звернення не будуть поспішати виконувати умови договору.

Хочете, щоб знищення тарганів пройшло максимально комфортно, швидко, а головне – ефективно? Тоді не гайте часу — звертайтеся в «Ліквідатор» в Києві. Наші фахівці проведуть професійну обробку і без зайвих клопот позбавлять вас від небажаних гостей у квартирі.

 Що робити далі? 


Хочете, щоб знищення тарганів пройшло максимально комфортно, швидко, а головне – ефективно? Тоді не гайте часу — звертайтеся в «Ліквідатор» в Києві. Наші фахівці проведуть професійну обробку і без зайвих клопот позбавлять вас від небажаних гостей у квартирі.

Не відкладайте на завтра те, що можна знищити сьогодні.

Дізнатись більше про тарганів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок