Меню

Знищення клопів в квартирі - Дніпро

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення клопів - Дніпро


Постільні клопи – небезпечні комахи, які не лише залишають неприємні сліди від укусів, але і розповсюджують інфекційні захворювання. Ці комахи можуть з’явитися навіть у чистій квартирі, яку ретельно прибирають. Вони мігрують від сусідів, заносяться у приміщення з вулиці у складках одягу, залишаються після візиту зараженої людини.

Клопи активізуються вночі, а вдень ховаються у щілини, де їх важко виявити і знищити. Самостійна боротьба з постільними кровососами може погіршити ситуацію, оскільки без спеціального обладнання неможливо обробити всі поверхні у будинку. Комахи, що вижили, отримують імунітет до препарату, тому знищити колонії стає все складніше після кожної невдалої обробки.

Виклик профільного експерта – найефективніший спосіб вирішення проблеми. У спеціалізованій компанії в Дніпрі ви можете замовити не лише послуги по знищенню клопів та інших комах, але і дезінфекцію, дезодорацію. Виклик професіоналів не лише допоможе вирішити проблему, але й зекономить ваш час та сили.

Наш підхід до знищення комах

Для успішної боротьби з комахами потрібні:

  дієві препарати;
  сучасне обладнання;
  професійний досвід.

Компанія «Ліквідатор» використовує французькі засоби проти комах. Вони ефективно знищують клопів, не завдаючи шкоди домашнім тваринам і людині. Усі препарати сертифіковані. Ми пропонуємо своїм клієнтам два варіанти послуг дезінсекції: економічний (з запахом) і комфортний (без запаху).

Наші дезінфектори «озброєні» найкращим обладнанням – генераторами холодного та гарячого туману. За допомогою таких приладів хімікат розпилюється у повітрі до дрібних часточок, після чого осідає на стінах, домашньому текстилі, поверхні предметів і меблів, вбиваючи шкідливих комах. Такий спосіб дезінсекції називається газоаерозольним.

Обробка звичайно займає 15-20 хвилин, але в найближчі 5 годин у квартирі не можна знаходитися. Якщо в приміщенні перебуває лежачий хворий, ми можемо організувати його транспортування. Перед обробкою слід заховати всі продукти харчування, а також засоби особистої гігієни до герметичних пакетів. Позбутися хімічного запаху допомагає дезодорація приміщення та ретельне провітрювання. Послуга комфортної обробки позбавить вас такої необхідності.

Переваги компанії «Ліквідатор»

Ми готові до вирішення складних завдань і завжди йдемо вам назустріч. Наші дезінфектори виконують знищення клопів цілодобово – послуга виїзду спеціаліста можлива у будь-який час. 

Клієнти нашої компанії отримують:

  ефективне знищення небезпечних комах;
  детальну консультацію;
  повний пакет документів;
  інформацію про інсектициди, що використовуються.

Ми ретельно дотримуємося принципу анонімності клієнта, не встановлюючи на авто фірмові логотипи та знаки. Наші дезінфектори вирішують завдання будь-якої складності, застосовуючи нестандартні підходи. Нам вдавалося врятувати навіть складні для обробки меблі з великою кількістю вензелів.


Вартість ліквідації клопів у Дніпрі

Ми надаємо послуги по знищенню небезпечних комах у Дніпрі та інших містах України. Вартість дезінсекції залежить від площі приміщення та способу обробки.


Приміщення
Обробка з
запахом
Обробка без
запаху
Гуртожиток: 1 кімната: 600 грн  950 грн
Гуртожиток: 2 кімнати: 900 грн  1450,00 грн
1-кімнатна квартира: 700 грн 1050 грн
2-кімнатна квартира: 750 грн  1 200 грн
3-кімнатна квартира: 800 грн  1 350 грн
4-кімнатна квартира: 850 грн 1550 грн
Будинок: від 60м2 до 150м2: від  1 000 грн  від 1900 грн

Приємний бонус (якщо клопи є в сусідній квартирі):

Знижка 17%, 

За умови обробки декількох квартир

МИ ГАРАНТУЄМО:

Знищимо всю популяцію клопів, яка знаходиться в квартирі в момент обробки.

Чому ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні обробки через кілька місяців?

Дезінсекція (знищення клопів) по суті - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення клопів, а не попередження їх повторного появи.

 А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Деякі думають, що надання платної гарантії - це спосіб заробити на клієнтах, на протязі всього року після обробки. Це не так. 

Оплата 50% від вартості першої обробки, по суті, є собівартістю робіт, а значить компанія зазнає тимчасові і репутаційні втрати. Тому в інтересах нашої компанії, щоб проблема шкідників не виникало повторно (з першого разу надати послугу якісно), проте, багато залежить від самих клієнтів - якщо в домі панує антисанітарія і безлад, якщо клієнт не виконує рекомендації дезинфектора, то це загрожує постійною появою клопів незважаючи на будь-які обробки. Чистота в домі - запорука здоров'я, слід пам'ятати про це просте правило.

Як почати співпрацю?

  Ви залишаєте заявку.

  Говорите зручний для вас час.

  Ми виконуємо обробку точно в строк.

  Даємо корисні рекомендації.

При цьому діяти потрібно максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може мати наслідки ­­- зараженням ще більшої території.

Залиште заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати і обговорити комфортний для Вас час проведення обробки

Дізнатись більше про клопів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок