Меню

Знищення клопів в квартирі - Київ

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення клопів - Київ


Клопи можуть з’явитися у будь-якому помешканні, навіть у ідеально чистому. Вони заносяться з вулиці з верхнім одягом, сумками, в шерсті домашніх тварин або мігрують від сусідів. Укуси цих комах викликають почервоніння та неприємний свербіж, набряки, а також можуть стати шляхом передачі небезпечних захворювань, таких як віспа, гепатит, туляремія.

Самостійна боротьба з клопами може мати неприємні наслідки. Без спеціального обладнання неможливо провести ретельну обробку приміщення. Комахи знаходять укриття у вузьких щілинах, отримують недостатню дозу препарату та виробляють імунітет до нього. З’являються нові, стійкі до хімікатів колонії.

Найефективніший спосіб боротьби з небезпечними комахами – професійна обробка. Звернувшись до спеціалізованої фірми у Києві, ви отримуєте можливість позбутися клопів без зайвих зусиль і в короткий термін. Компанія «Ліквідатор» надає послуги зі знищення шкідливих комах, дезінфекції, дезодорації.

Як ми знищуємо постільних клопів в Києві?

Для дезінсекції ми використовуємо французькі інсектициди, що пройшли сертифікацію. Вони розпилюються у приміщенні газоаерозольним методом. Наші дезінфектори використовують сучасні генератори гарячого та холодного туману, які розпилюють препарат під тиском. Дрібні краплни хімікатів зависають у повітрі, утворюючи димку, а потім осідають на всіх поверхнях, навіть у місцях з найбільш утрудненим доступом.

Хімічні засоби, які ми використовуємо для боротьби з комахами-кровососами, ефективні для знищення клопів, проте безпечні для людини та домашніх улюбленців. Перед обробкою приміщення слід заховати всі засоби особистої гігієни та харчові продукти в герметичну упаковку, щоб на них не осідали хімікати.

Наші клієнти можуть обрати тип обробки квартири:

  з запахом (економ-варіант знищення комах);
  без запаху (комфортна дезінсекція).

Позбутися хімічного запаху допоможе ретельне провітрювання та дезодорація приміщення. Комфортна обробка без запаху позбавить вас від зайвих незручностей. В середньому, процес дезінсекції триває 15-20 хвилин, а вже через 5 годин можна повертатися до квартири.

Чому приємно користуватися нашими послугами?

Компанія «Ліквідатор» надає своїм клієнтам детальну інформацію про препарати, що використовуються, та повний пакет документації. Ми піклуємося про інтереси своїх клієнтів, тому:

  працюємо цілодобово: ви можете обрати зручний для вас час для приїзду дезінфектора;
  забезпечуємо вашу анонімність;
  вирішуємо задачі будь-якого рівня складності.

Ми надаємо послуги дезінсекції навіть у тих випадках, коли інші компанії не беруться за виконання робіт. Наприклад, нашим дезінфекторам вдавалося врятувати дорогі меблі, заселені клопами, застосувавши нестандартний метод обробки – оприскування.


Знищення клопів у Києві: вартість послуги

Вартість наших послуг зі знищення небезпечних комах залежить від методу обробки та від площі квартири, кімнати, приватного будинку.

У нас ви також можете замовити послуг зі знищення мух, молі, бліх, тарганів або дезодорацію. Роботи проводяться в Києві та інших містах України. Детальну інформацію можна дізнатися у менеджерів контакт-центру.


Приміщення
Обробка з
запахом
Обробка без
запаху
Гуртожиток: 1 кімната: 700 грн 950 грн
Гуртожиток: 2 кімнати: 1100 грн 1450,00 грн
1-кімнатна квартира: 750 грн 1050 грн
2-кімнатна квартира: 850 грн 1 200 грн
3-кімнатна квартира: 950 грн 1 350 грн
4-кімнатна квартира: 1050 грн 1550 грн
Будинок: від 60м2 до 150м2: від  1 300 грн  від 1900 грн


Приємний бонус (якщо клопи є в сусідній квартирі):

Знижка 17%, 

За умови обробки декількох квартир

МИ ГАРАНТУЄМО:

Знищимо всю популяцію клопів, яка знаходиться в квартирі в момент обробки.

Чому ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні обробки через кілька місяців?

Дезінсекція (знищення клопів) по суті - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення клопів, а не попередження їх повторного появи. А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Деякі думають, що надання платної гарантії - це спосіб заробити на клієнтах, на протязі всього року після обробки. Це не так. 

Оплата 50% від вартості першої обробки, по суті, є собівартістю робіт, а значить компанія зазнає тимчасові і репутаційні втрати. 

Тому в інтересах нашої компанії, щоб проблема шкідників не виникало повторно (з першого разу надати послугу якісно), проте, багато залежить від самих клієнтів - якщо в домі панує антисанітарія і безлад, якщо клієнт не виконує рекомендації дезинфектора, то це загрожує постійною появою клопів незважаючи на будь-які обробки. Чистота в домі - запорука здоров'я, слід пам'ятати про це просте правило.

Як почати співпрацю?

  Ви залишаєте заявку.

  Говорите зручний для вас час.

  Ми виконуємо обробку точно в строк.

  Даємо корисні рекомендації.

При цьому діяти потрібно максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може мати наслідки ­­- зараженням ще більшої території.

Залиште заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати і обговорити комфортний для Вас час проведення обробки

Дізнатись більше про клопів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок