Меню

Знищення клопів в квартирі - Одеса

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення клопів - Одеса


Появу клопів зазвичай пов’язують з антисанітарією, але це не так. Комахи можуть з’явитися навіть у чистій квартирі чи будинку, де регулярно проводиться прибирання – вони заносяться з вашим одягом, випадковими гостями, домашніми тваринами, особливо в м’якому кліматі Одеси.

Червоні сліди від укусів і сильний свербіж – не найгірші наслідки сусідства з комахами. Вони переносять небезпечні інфекції, такі як віспа, туберкульоз. Великі колонії виділяють специфічний запах, що створює необхідність дезодорації.

Непрофесійна боротьба з клопами може погіршити ситуацію – особини, що вижили, отримують імунітет до хімічних препаратів. Без спеціального обладнання неможливо обробити всі щілини та закутки, де ховаються ці небезпечні «квартиранти», тому єдиний спосіб ефективної боротьби з комахами – замовити дезінсекцію у спеціалізованій компанії.

Наш підхід до боротьби з клопами  в Одеса

Для знищення клопів ми використовуємо тільки сертифіковані французькі препарати високої якості. Вони не завдають шкоди людині та домашнім тваринам, але ефективні проти комах-кровососів.

Для знищення комах ми використовуємо надійний газоаерозольний метод: хімічний препарат розпилюється до дрібних часточок и утворює в повітрі суспензію, що нагадує туман. Якість надання послуги залежить не лише від кваліфікації дезінфектора, але й від надійності обладнання. Для ефективної обробки наші спеціалісти використовують сучасні генератори гарячого та холодного туманів.

Компанія «Ліквідатор» пропонує своїм клієнтам два типи обробки:

  економний варіант (у приміщенні буде відчутно запах хімікатів);
  комфортну дезінсекцію без запаху.

Перед обробкою важливо прибрати засоби особистої гігієни та продукти харчування до герметичних пакетів. Процес проведення дезінсекції займає приблизно 15-20 хв. Через 5 годин після процедури можна повертатися до квартири та звичних справ, насолоджуючись життям без неприємних «сусідів». Позбавитися неприємного запаху, характерного для комах, допомагає дезодорація.

Ми готові працювати у нестандартних ситуаціях та шукати підхід до вирішення будь-яких проблем. Наприклад, якщо в домі знаходиться лежача людина, можемо організувати її транспортування і провести знищення небезпечних комах з дотриманням всіх правил.

Що ми пропонуємо клієнтам в Одеса

Інтереси клієнтів для нас важливі, тому дезінфектори виїжджають на виклик цілодобово. Ми надаємо:

  детальну інформацію про хімікати, що використовуються для знищення клопів;
  повний комплект документів;
 профільну консультацію до та після обробки.


 Звернувшись до компанії «Ліквідатор», клієнт зберігає анонімність. Наш автомобіль, що виїжджає на об’єкт, не має жодних фірмових логотипів.

Ми проводимо дезінсекцію навіть у випадках, коли інші фірми відмовилися від надання послуг. Для вирішення важких ситуацій наші дезінфектори застосовують нестандартні підходи.


Вартість наших послуг в Одесі

Вартість послуги з професійного знищення клопів у місті Одеса й інших регіонах України залежить від розміру квартири або приватного будинку:

Вартість послуг з обробки інших приміщень, включаючи торгівельні точки, можна дізнатися по телефону. Небезпечні комахи можуть заселяти і салони автомобілів, які також потребують дезінсекції та дезодорації.

Приміщення
Обробка з
запахом
Обробка без
запаху
Гуртожиток: 1 кімната: 600 грн  950 грн
Гуртожиток: 2 кімнати: 900 грн  1450,00 грн
1-кімнатна квартира: 700 грн 1050 грн
2-кімнатна квартира: 750 грн  1 200 грн
3-кімнатна квартира: 800 грн  1 350 грн
4-кімнатна квартира: 850 грн 1550 грн
Будинок: від 60м2 до 150м2: від  1 000 грн  від 1900 грн

Приємний бонус (якщо клопи є в сусідній квартирі):

Знижка 17%, 

За умови обробки декількох квартир

МИ ГАРАНТУЄМО:

Знищимо всю популяцію клопів, яка знаходиться в квартирі в момент обробки.

Чому ми не даємо безкоштовну гарантію на повторні обробки через кілька місяців?

Дезінсекція (знищення клопів) по суті - медична послуга, на яку не може поширюватися безкоштовна гарантія. Ми гарантуємо знищення клопів, а не попередження їх повторного появи. А якщо вам хтось обіцяє безкоштовну гарантію, то найімовірніше ви зіткнулися з шахраями, які не виконуватимуть свої зобов'язання - знайдуть якийсь пункт в договорі або просто не стануть відповідати на Ваші дзвінки.

Деякі думають, що надання платної гарантії - це спосіб заробити на клієнтах, на протязі всього року після обробки. Це не так. Оплата 50% від вартості першої обробки, по суті, є собівартістю робіт, а значить компанія зазнає тимчасові і репутаційні втрати. Тому в інтересах нашої компанії, щоб проблема шкідників не виникало повторно (з першого разу надати послугу якісно), проте, багато залежить від самих клієнтів - якщо в домі панує антисанітарія і безлад, якщо клієнт не виконує рекомендації дезинфектора, то це загрожує постійною появою клопів незважаючи на будь-які обробки. Чистота в домі - запорука здоров'я, слід пам'ятати про це просте правило.

Як почати співпрацю?

  Ви залишаєте заявку.

  Говорите зручний для вас час.

  Ми виконуємо обробку точно в строк.

  Даємо корисні рекомендації.

При цьому діяти потрібно максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може мати наслідки ­­- зараженням ще більшої території.

Залиште заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати і обговорити комфортний для Вас час проведення обробки

Дізнатись більше про клопів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок